Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

  •  realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych
  • efektywne zarządzanie podległym terenem (regionem), obsługa klientów i rozwój sprzedaży
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • analiza rynku i konkurencji
  • raportowanie wykonywanych zadań

Oczekujemy:

  •  doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (min. 2 lata)
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • komunikatywności
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • nastawienia na realizacje celów
  • samodzielność i bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w miłym, przyjaznym zespole
  • system motywacyjny uzależniony od osiągniętych wyników
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • poznawanie branży winiarskiej i degustację wysokiej jakości win
  • umowę o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem: rekrutacja@wkreguwina.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).