Wino na prezent

Nie masz pomysłu na prezent? Wybrać go nie jest łatwo, wszystko uzależnione jest od obdarowywanej osoby, czy jest kobietą czy mężczyzną, ważny też jest charakter uroczystości. Czy wybieramy się na urodziny do znajomych czy na weselne przyjęcie. Podpowiadamy, najlepszym prezentem będzie wino, będzie to prezent elegancki, a zarazem praktyczny, a kto nie lubi takich prezentów? W naszej ofercie znajdziecie wiele rodzajów win, począwszy od tradycyjnych win włoskich, francuskich po wina z odległych zakątków świata.Wszystkie nasze wina są wyjątkowe i będą idealnym prezentem dla koneserów jak również dla początkujących smakoszy.

Jakie wino wybrać?

Przy wyborze wina warto wiedzieć, że kobiety i osoby starsze to takie, które nie są smakoszami będą one na pewno wolały wina lżejsze, bardziej owocowe i słodkie. Najlepszym wyborem będzie delikatne wino białe albo różowe, półsłodkie lub nawet słodkie. Natomiast mężczyźni i koneserzy wina w większości będą preferowali wina cięższe, mocniejsze czyli wina czerwone, półwytrawne i wytrawne.

Zapakujemy Twój prezent 

Butelki z winem są piękne, każda ma swój urok i opowiada nam historię wina. Aby wszystko ładnie się prezentowało proponujemy dodać do prezentu troszkę charakteru w postaci opakowania. W naszej ofercie jest ich naprawdę wiele, zaczynając od drewnianych skrzyń, mogących pomieścić małą piwniczkę z winem, kończąc na tekturowych torebeczkach. Oczywiście istnieje możliwość personalizacji skrzynek, może znajdować się na nich logo firmy, podziękowania, gratulacje czy życzenia. Możliwości jest nieskończenie wiele.Wszystko zależy od Waszej wyobraźni.

Lubimy wyzwania, więc jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie jakiegoś opakowania bądź coś chcesz zmienić? Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami, aby ustalić indywidualne warunki realizacji zamówienia.

Pełna oferta opakowań oraz artykułów winiarskich dostępna jest w naszym sklepie