Wysyłka i dostawa

#zostańwdomu

Skorzystaj z bezpiecznej dostawy

Przesyłkę możesz odebrać bezpiecznie – na zewnątrz lub poprosić o pozostawienie w portierni/recepcji/pod drzwiami. Uzgodnij z kurierem najbezpieczniejszy dla Ciebie sposób dostawy.

Kurier, który ma do doręczenia przesyłki za pobraniem, posiada terminal do płatności kartą. Zachęcamy do płatności bezgotówkowych w terminalu – kartami debetowymi, kredytowymi, płatnościami Apple i Google Pay oraz BLIKiem. W przypadku pobrania gotówki kurier powinien używać rękawiczek.

Oczywiście istnieje możliwość przedpłaty na konto. Przy wyborze takiej opcji płatności, istnieje możliwość powiadomienia kuriera o pozostawieniu przesyłki pod drzwiami tzw. “dostawa bezkontaktowa”.

Płatności

Dbając o wygodę dokonywania zakupów, oferujemy kilka dogodnych form płatności za zakupiony towar:

    • za pośrednictwem serwisu PRZELEWY24
    • płatność „za pobraniem”, tj. dokonanie Płatności gotówką przy odbiorze zamówionego towaru.
    • Zwykły przelew bankowy (nasz konsultant skontaktuje się w celu dokonania możliwej sprzedaży. Wtedy też udzieli niezbędnych informacji)
  • Płatność przy odbiorze (płatność tylko gotówką)

Koszty dostawy

Przy wszystkich zamówieniach o wartości powyżej 270 zł dostawa jest bezpłatna.

W przypadku zamówień o wartości mniejszej niż 270 zł pobierane są opłaty.

    • wysyłka kurierska – 25 zł brutto,
  • odbiór osobisty zamówień w Dąbrowie Górniczej przy ul. Roździeńskiego 11H – 0 zł

Przesyłki zagraniczne są realizowane po wcześniejszym kontakcie z naszą infolinią.

Dostawa

Wszystkie zamówienia złożone do godziny 14:00 oraz zamówienia, za które wpłaty zaksięgujemy do godziny 14:00 wydajemy kurierowi tego samego dnia. Przesyłki odbierane są od nas pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku.

Zamówienia złożone po godzinie 14:00 wysyłane są następnego dnia roboczego.

Wszystkie przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD – czas dostawy to 48 godzin, choć przeważnie przesyłki doręczane są już drugiego dnia.

W przypadku odbioru osobistego prosimy o wcześniejszy kontakt w celu skompletowania Państwa zamówienia.

Realizacja zamówień składanych w grudniu może ulegać opóźnieniom ze względu na wzmożoną pracę firm kurierskich. W takim przypadku zawsze będą Państwo o tym informowani.

Bezpieczeństwo przesyłki

W trosce o bezpieczeństwo Państwa zakupów, wina wysyłane są w specjalnie do tego przeznaczonych pudełkach kartonowych. Dodatkowo, każde z nich zawijamy w dwustronną folię bąbelkową w celu zabezpieczenia przed jakimikolwiek uszkodzeniami. Gotowe paczki owijamy folią stretch, a następnie naklejamy odpowiednie oznaczenia. Na koniec gotową przesyłkę przekazujemy w „troskliwe” ręce kuriera, którego misją jest dostarczenie towaru w Państwa ręce.