Fashion Edition- wino i design mówią językiem piękna

Fashion Edition- wino i design. Włochy słyną z piękna: sztuki, krajobrazów, gotowania i wina. W winnicy Varvaglione, zastanawiano się, jak można połączyć wino i piękno, rozpowszechniając w ten sposób styl made in Italy również w ich butelkach. Wymyślili, że dobrym sposobem na to jest motywacja zarówno glamour, jak i włoskim wzornictwem haute couture. Zainspirowały ich klasyczne tekstury, które uczyniły Włochy synonimem elegancji i szlachetności. W ten sposób powstała linia win 12e Mezzo Fashion Edition.

Fashion-Edition-wino-i-design

Fashion Edition- wino i design- jakie wina?

Sześć etykiet, sześć win, sześć różnych charakterów. Pepitka, ze swoją legendarną elegancją ubiera ostry i lekki smak Primitivo. Tweed, synonim wygody i innowacyjności, by ubrać delikatny smak 12e mezzo Negroamaro, ceniony także przez młode podniebienia. Polka dots, bardziej romantyczny, jest idealny dla aromatycznego wina Malvasia, który mówi o żywiołowości młodych. A potem, klasyczny pinstripe ubiera delikatny smak Rosato z wyraźną i liniową teksturą idealną do zamknięcia małych, ironicznych bąbelków tego wina. Klasyczna kratka Malvasia Nera znajdzie uznanie nie tylko u tradycjonalistów. Dynamiczne i pełne pozytywnej energii- poziome stripes na Pinot Grigio to wzór, który przyciąga uwagę i wyróżnia się z tłumu.

Na całym świecie słowo Włochy wiąże się z jednym jedynym wielkim przymiotnikiem „piękne„. Dlatego tak bardzo zależy nam na zachowaniu wspaniałości związanej z tym stwierdzeniem. Niech to będzie wino, design czy cokolwiek, co może opowiedzieć o tym wspaniałym kraju. Jeśli wybierzesz tę kolekcję win, będziesz pić made in Italy dwukrotnie: jako wino i jako kreatywną inspirację wspaniałego designu. Chcemy zaoferować zmysłowe doświadczenie, które obejmuje wzrok jeszcze przed otwarciem butelki i nalaniem wina. Pozostaje tylko dać się oczarować tym winom, jednocześnie wybierając to, które lepiej Cię reprezentuje. Wejdź do naszego sklepu i wybierz ulubione wino. Stay Fashion!